Geplande evenementen

Voor de openstaande plaatsen zijn we nog op zoek naar vrijwilligers. Aanmelden graag bij onze activiteiten coördinator: activiteitencoordinator@ehboprinsenbeek.nl

27 april 2019 Koningsdag Park Overbos Tijd: 10:00 uur – 20:00 uur
Eerste hulpverleners: 1: Annette Wolfs  10:00 tot 13:00 uur
2: Wilga Jansen    13:00 tot 17:00 uur
3: Henk de Hoon  10:00 tot 15:00 uur
4: Margot v.d.Hil  15:00 tot 20:00 uur
04 mei 2019 Springen pony’s Tijd: 09:30 uur – 17:00 uur
Eerste hulpverleners: 1: Daniëlle Eijpelaar
2: Annette Wolfs
04 mei 2019 Dodenherdenking bij Vredeskapel Tijd: 18:30 uur – 20:30 uur
Eerste hulpverleners: 1: Cees Broos
2: Kees Oomen
05 mei 2019 Springen paarden Tijd: 10:00 uur – 17:00  uur
Eerste hulpverleners: 1: Jan van Horen v.a. 13.00 uur
2: Denise Roelands tot 13.00 uur
3: Henk de Hoon
08 mei 2019 Sportieve Afsluiting Tijd: 09:00 uur – 12:00 uur
Eerste hulpverleners: 1: Cees Broos
2: Christ Huijben
12 mei 2019 Meiwandeling St Leergeld Tijd: 10:30 uur – 15:30 uur
Eerste hulpverleners: 1:
2:
12 mei 2019 Marathon wedstrijden Tijd: 09:00 uur – 17:30 uur
Eerste hulpverleners: 1: Jan van Horen v.a. 13.00 uur
2:
14 mei 2019 4-Daagse Haagse Beemden Tijd: 18:30 uur – 20:30 uur
Eerste hulpverleners: 1: Annette Wolfs
2: Jan van Horen
3: Ilonka Smit
4: Jose van Gelder
15 mei 2019 4-Daagse Haagse Beemden Tijd: 18:30 uur – 20:30 uur
Eerste hulpverleners: 1: Annette Wolfs
2: Jan van Horen
3: Ilonka Smit
4: Jose van Gelder
16 mei 2019 Scholensportdag De Heikant Tijd: 10:30 uur – 15:30 uur
Eerste hulpverleners: 1: Marjolein Looijmans
2: Christ Huijben
16 mei 2019 4-Daagse Haagse Beemden Tijd: 18:30 uur – 20:30 uur
Eerste hulpverleners: 1: Annette Wolfs
2: Jan van Horen
3: Ilonka Smit
4: Jose van Gelder
17 mei 2019 4-Daagse Haagse Beemden Tijd: 18:30 uur – 20:30 uur
Eerste hulpverleners: 1: Annette Wolfs
2: Jan van Horen
3: Ilonka Smit
4: Jose van Gelder
18 mei 2019 Samensprong Finalewedstrijd Tijd: 08:30 uur – 20:00 uur
Eerste hulpverleners: 1: Denise Roelands
2: Mieke van Gurp
19 mei 2019 Samensprong Clubkampioenschap Tijd: 09:00 uur – 17:00 uur
Eerste hulpverleners: 1: Annette Wolfs
2: Kees Oomen
25 mei 2019 Dressuur pony’s Tijd: 09:00 uur – 14:00 uur
Eerste hulpverleners: 1: Christ van Leijsen
2: Mathieu van Helvoirt
26 mei 2019 Dressuur paarden Tijd: 09:00 uur – 14:00 uur
Eerste hulpverleners: 1:
2:
26 mei 2019 Haagse Beemden loop Tijd: 10:00 uur – 17:00 uur
Eerste hulpverleners: 1  : Ton Verwijmeren   (v.a. 08:30 uur)
2  : Annette Wolfs        (v.a. 09:30 uur)
3  : Jan van Horen
4  : Henk de Hoon
5  : Denise Roelands
6  : Rick Lodewijk
7  :
8  :
9  :
10:
11:
12:
13:
14:
30 mei 2019 Hockey HCP Veteranentoernooi Tijd: 10:00 uur – 17:00 uur
Eerste hulpverleners: 1: Margot v.d.Hil
2:
31 mei 2019 Hockey HCP Veteranentoernooi Tijd: 10:00 uur – 17:00 uur
Eerste hulpverleners: 1: Margot v.d.Hil
2:
01 juni 2019 Hockey HCP Veteranentoernooi Tijd: 10:00 uur – 15:00 uur
Eerste hulpverleners: 1: Margot v.d.Hil
2:
02 juni 2019 Mennen paarden Tijd: 09:00 uur – 14:00 uur
Eerste hulpverleners: 1: Mieke van Gurp
2: Annette Wolfs
04 juni 2019 Avondwandelvierdaagse Tijd: 18:15 uur – 21:30 uur
Eerste hulpverleners: 1: Cees Broos
2: Rick Lodewijk
3: Christ Hoppenbrouwers
4: Maikel Huijbregts
05 juni 2019 Avondwandelvierdaagse Tijd: 18:30 uur – 21:30 uur
Eerste hulpverleners: 1: Cees Broos
2: Christ Hoppenbrouwers
3: Maikel Huijbregts
4: Corry Joosen
06 juni 2019 Avondwandelvierdaagse Tijd: 18:30 uur – 21:30 uur
Eerste hulpverleners: 1: Cees Broos
2: Christ Hoppenbrouwers
3: Saskia Franken
4: Corry Joosen
07 juni 2019 Avondwandelvierdaagse Tijd: 18:30 uur – 21:30 uur
Eerste hulpverleners: 1: Cees Broos
2: Rick Lodewijk
3: Christ Hoppenbrouwers
4: Saskia Franken
09 juni 2019 Steetoernooi Tijd: 09:30 uur – 17:30 uur
Eerste hulpverleners: 1:
2:
15 juni 2019 Beek Vooruit toernooi Tijd: 09:30 uur – 15:00 uur
Eerste hulpverleners: 1:Saskia Franken
2:
29 juni 2019 Brocantemarkt Nispenhoeve Tijd: 12:00 uur – 16:00 uur
Eerste hulpverleners: 1: Ilonka Smit
2: Naomi Vissers
30 juni 2019 Brocantemarkt Nispenhoeve Tijd: 12:00 uur – 16:00 uur
Eerste hulpverleners: 1: Ilonka Smit
2: Cees Broos
05 juli 2019 Wielerronde Tijd: 18:45 uur – 22:00 uur
Eerste hulpverleners: 1: Cees Broos
2: Christ van Leijsen
3: Denise Roelands
4: Annette Wolfs
5: Mathieu van Helvoirt
6: Rick Lodewijk
7:
8:
14 juli 2019 Mennen – Dressuur pony’s Tijd: 09:00 uur – 14:00 uur
Eerste hulpverleners: 1:
2:
27 oktober 2019 Twirlen Roosendaal Tijd: 09:00 uur – 18:00 uur
Eerste hulpverleners: 1: Denise Roelands
2: